P.W.M
P.W.M
VOGLER
VOGLER

Cięcie laserowe Fiber (wycinarka światłowodowa) elementów z blachy to niezwykła dokładność obróbki, gwarantowana powtarzalność serii komponentów i szeroki zakres możliwości kształtowania nawet bardzo skomplikowanej lub nietypowej geometrii arkuszy blachy. Wykonujemy laserową obróbkę metalu wedle projektu i wytycznych klienta. Oferujemy szybkie terminy realizacji i doskonałą precyzję cięć. Postaw na nowoczesną technologię lasera światłowodowego, który jest coraz popularniejszą alternatywą dla tradycyjnych metod obróbki metalu. Co ją wyróżnia?

Wycinarka laserowa Fiber – pełna precyzja i szybkość cięcia

Cięcie laserowe Fiber to w skrócie proces obróbki materiałów wiązką światłowodową, która w porównaniu z innymi technologiami cięcia laserowego gwarantuje większą dokładność cięcia przy niższym nakładzie energii. Poznajmy podstawowe zalety i wyróżniki cięcia wycinarki Fiber.

 • Energooszczędna i wydajna – niskie koszty eksploatacji i wykonania usługi
 • Gładkie krawędzie cięcia – brak konieczności dodatkowego wykończenia brzegów
 • Dowolne pole robocze – uniwersalność zastosowań
 • Stabilny proces cięcia – seryjność produkcji
 • Brak zniekształceń materiału – zachowanie wyjściowej jakości surowca poddanego obróbce
 • Minimalizacja odpadów produkcyjnych – oszczędność na materiale
 • Automatyzacja pracy – brak usterek i zmian ustawień
 • Szybkość realizacji – możliwości obsługi dużych partii produktów

Cięcie laserowe Fiber – sprawdź zakres usługi firmy P.W.M. Vogler

Wysoka moc pracy lasera przy małych średnicach szczelin uzyskanych w procesie cięcia to zaleta laserów Fiber, dzięki której klient otrzymuje produkt końcowy najwyższej jakości. Realizujemy zamówienia dla wielu branż z licznych sektorów gospodarki, a także dla klientów indywidualnych. Każdorazowo dostosowujemy cały proces obróbki laserowej do specyfiki danego materiału, by każdy etap prac przebiegł bezbłędnie, czysto i efektywnie.

Parametry techniczne
Wymiary robocze blach: 1500 x 3000 mm

Metale do cięcia światłowodowego
Specyfikacja materiałów kierowanych do usługi cięcia laserowego Fiber wraz z grubością komponentów:

– Stal węglowa: 0,4 – 16 mm
– Stal nierdzewna: 0,4 – 8 mm
– Aluminium: 0,4 – 6 mm
– Mosiądz: 0,4 – 3 mm

Własny park maszynowy
Wszystkie pracy wykonywane są w naszym zakładzie produkcyjnym przez doświadczonych fachowców na najnowocześniejszym sprzęcie do obróbki metali laserem światłowodowym.

Dostawa w całej Polsce i za granicą
Zamówienia dostarczamy do klientów na terenie całego kraju, a także za granicą. Dysponujemy własną bazą transportową, dzięki czemu możesz liczyć na atrakcyjne ceny i dostawę na czas.

Pakiet usług profesjonalnej obróbki blach

Obok cięcia laserowego Fiber oferujemy także inne usługi w zakresie formowania i przetwarzania komponentów z metalu – aluminium, stali, mosiądzu. Skorzystaj z ponad 20 lat doświadczenia ekspertów P.W.M. Vogler i zamów:

 • Malowanie proszkowe produktów z blachy
 • Gięcie blach prasami krawędziowymi

Jeśli masz pytania i chcesz skonsultować zakres usługi, nasi doradcy są do Twojej dyspozycji. Zadzwoń tel: (058) 531-96-91 lub napisz biuro@pwmvogler.pl

KONTAKT
Kontakt
Dane
kontaktowe

tel: (058) 531-96-91 / 604 983 529
e-mail: sklep@pwmvogler.pl

Adres

P.W.M "Vogler"
Tymawa 39c
83-140 Gniew
woj. pomorskie

Polityka prywatności
Regulamin

Najnowsze
posty

  *pola wymagane. Wysyłając zapytanie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem formularza. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Vogler.