P.W.M
P.W.M
VOGLER
VOGLER

Oferujemy plastyczną obróbkę blach z wykorzystaniem nowoczesnej zaginarki krawędziowej. Zapewniamy dostosowanie wielkości, grubości, kątów zaginania i kształtu elementów z blachy do potrzeb projektu. Gięcie blach na prasie krawędziowej wykonane przez P.W.M. Vogler to precyzja, powtarzalność i jakość, która pozwala ukształtować dowolny arkusz blachy stalowej czy aluminiowej. Poznaj bliżej nasze usługi gięcia blachy.

Mechaniczne gięcie blach w skrócie

Przypomnijmy, że gięcie blachy na prasie krawędziowej to proces obróbki blachy lub innych płaskich materiałów metalowych, który ma na celu nadanie im odpowiedniego kształtu lub formy poprzez zginanie krawędzi. Jest to bardzo popularny proces w przemyśle metalowym i stosowany jest w produkcji różnych wyrobów, takich jak obudowy, obudowy elektroniczne, kształtowniki, elementy samochodowe i wiele innych.

Co wyróżnia prasę krawędziową P.W.M. Vogler:

Zaginarka krawędziowa OTINUS PBO 3212-CNC-OT-41 to:

 • sterownik CNC OT-41 z wygodnym i intuicyjnym menu, zapisujący do 2000 programów po 30 kroków
 • precyzyjne gięcie nawet najbardziej skomplikowanych detali
 • Szeroki zakres stempli
 • Długość robocza gięcia 2500 mm
 • Maksymalna grubość giętego materiału 3 mm

Gięcie blach na prasie krawędziowej krok po kroku

Przygotowanie procesu
Aby zapewnić dokładne i efektywne gięcie blach na prasie krawędziowej musimy najpierw odpowiednio przygotować i oczyścić materiał oraz określić parametry pracy urządzenia – w tym wartości kąta i długości gięcia, nacisku narzędzi, prędkości ruchu i innych ustawień.

Gięcie
Po włożeniu materiału do urządzenia prasa krawędziowa wykonuje zginanie krawędzi blachy, nadając jej pożądany kształt. Gięcie może być wykonywane w jednym lub wielu przejściach w zależności od projektu.

Kontrola jakości i obróbka końcowa
Po zakończeniu gięcia, produkt jest dokładnie sprawdzany pod kątem jakości. To obejmuje pomiar kątów, długości i innych parametrów, aby upewnić się, że produkt spełnia wszystkie wymagania projektu.

W czym wspiera nas proces gięcia blach?

 • Proces gięcia blach na prasie krawędziowej jest wysoce powtarzalny, co oznacza, że można łatwo uzyskać identyczne części wielokrotnie, co jest ważne w produkcji seryjnej.
 • Prasy krawędziowe pozwalają na osiągnięcie bardzo precyzyjnych i dokładnych gięć.
 • Wielokrotne gięcia na jednym kawałku blachy bez konieczności przestawiania narzędzi, co zwiększa efektywność i oszczędza czas.
 • Prasy krawędziowe mogą być dostosowane do gięcia różnych rodzajów materiałów, w tym stali, aluminium, miedzi i innych metali, co zwiększa ich wszechstronność.
 • Automatyzacja pracy pozwala na produkcję masową i obniżenie kosztów.
 • Proces gięcia blach umożliwia projektantom elastyczność projektowania różnorodnych kształtów i konstrukcji, co jest istotne w produkcji niestandardowych części.
 • Dzięki precyzyjnemu gięciu blachy na prasie krawędziowej możliwe jest minimalizowanie odpadów materiału, co przekłada się na oszczędność surowców.
 • Minimalne deformacje materiału dzięki odpowiedniej kontroli procesu gięcia.

Sprawdź także inne nasze usługi:

Zamów gięcie blach na prasie krawędziowej

Zapraszamy do kontaktu. Doradzimy, wybierzemy najkorzystniejszy wariant prac do danego projektu. Skorzystaj z kompleksowej usługi gięcia blach na prasie krawędziowej. Zadzwoń: 604 983 529. Napisz: biuro@pwmvogler.pl.

KONTAKT
Kontakt
Dane
kontaktowe

tel: (058) 531-96-91 / 604 983 529
e-mail: sklep@pwmvogler.pl

Adres

P.W.M "Vogler"
Tymawa 39c
83-140 Gniew
woj. pomorskie

Polityka prywatności
Regulamin

Najnowsze
posty

  *pola wymagane. Wysyłając zapytanie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem formularza. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Vogler.